Dystrybucja

Nasze czasopisma trafiają do rąk czytelników – producentów mebli, stolarzy, tapicerów, tartaczników, właścicieli hurtowni akcesoriów meblowych oraz kadry technicznej i zarządzającej szeroko pojętej branży meblarskiej w całej Polsce. Rozpowszechniane są bezpłatnie w wielotysięcznych nakładach bezpośrednio do firm, a także podczas branżowych imprez targowych w kraju i za granicą.

Można nas zobaczyć na najważniejszych imprezach branży meblarskiej, drzewnej i tapicerskiej. Współpracujemy zarówno z największymi organizatorami targów, jak i z tymi mniejszymi. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Czekamy na Was na naszych stoiskach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jak również na targach MTM w Ostródzie. Chętnie spotkamy się w kameralnych warunkach  Targów Dremasilesia na Śląsku. Nasze czasopisma znajdziecie na największej imprezie targowej w tej części Europy, czyli targach budowlanych BUDMA, które w styczniu gromadzą w Poznaniu dziesiątki tysięcy profesjonalistów.

Co roku bywamy w Bad Salzuflen, gdzie na targach ZOW promujemy nasz produkt eksportowy – czasopismo „Möbel, Verkstoffe und Zubehör”. Na majówkę jeździmy do Kolonii – targi Interzum na stałe wpisane są w nasz kalendarz. Możecie nas spotkać także w Łódzkiej Wytwórni Filmowej podczas seminarium ProMaTap.

Treści naszych artykułów publikowane są również na fachowym portalu branży drzewnej www.4woodi.pl

Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийEspañol