Dystrybucja

Nasze czasopisma trafiają do rąk czytelników – producentów mebli, stolarzy, tapicerów, tartaczników, właścicieli hurtowni akcesoriów meblowych oraz kadry technicznej i zarządzającej szeroko pojętej branży meblarskiej w całej Polsce. Rozpowszechniane są bezpłatnie w wielotysięcznych nakładach bezpośrednio do firm, a także podczas branżowych imprez targowych w kraju i za granicą.

Można nas zobaczyć na najważniejszych imprezach branży meblarskiej, drzewnej i tapicerskiej. Współpracujemy zarówno z największymi organizatorami targów, jak i z tymi mniejszymi. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Czekamy na Was na naszych stoiskach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jak również na targach Warsaw Home w Nadarzynie. Chętnie spotkamy się w kameralnych warunkach  Targów Dremasilesia na Śląsku. Nasze czasopisma znajdziecie na największej imprezie targowej w tej części Europy, czyli targach budowlanych BUDMA, które w styczniu gromadzą w Poznaniu dziesiątki tysięcy profesjonalistów.

Przez wiele lat bywaliśmy w Bad Salzuflen, gdzie na targach ZOW promowaliśmy nasz produkt eksportowy – czasopismo „Möbel, Verkstoffe und Zubehör”. Na majówkę jeździmy do Kolonii – targi Interzum na stałe wpisane są w nasz kalendarz. Możecie nas spotkać także w podczas seminarium ProMaTap.

Treści naszych artykułów publikowane są również na fachowym portalu branży drzewnej www.4woodi.pl

Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja
 
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanish